Amazing Gospel

INICI > CONCERTS AMAZING > 2026 > CAPELLADES

Repertori del concert al Celler de Puigjaner a CAPELLADES

20 de Juny del 2026

TEMES ENLLAÇOS A VIDEOS
HOSANNA (SOWETO) 1680794859812885
GRACEFULLY BROKEN 1526235642582311
JESUS WILL 1514556373474060
RISE UP 1413901060544940
HALLELUJAH ( L.COHEN) 1562264538603824
PRAISE THE LORD 1289063242986394
I SHALL WEAR A CROWN 1033505965851612
TRADING MY SORROWS 990156490438236
YOU ARE HOLY 985402717600345
IT IS SO 950551404682370
GIANTS 1719224385961285
SOMETHING INSIDE SO STRONG 1880533349298688
AFRICANES (MIX) 1933197340685429

 

  • INICI
  • PRESENTACIO
  • EL COR
  • CONCERTS AMAZING
    • 2026
      • ESPARREGUERA
      • MARTORELL
      • STA.COLOMA FARNERS
      • CAPELLADES
      • COLLBATO
    • 2025
    • 2024
    • 2023
    • 2022
    • 2021
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
  • CONCERTS SOLIDARIS
  • CONCERT ANIV 10+1
  • VIDEO PROMOCIONAL
  • COL·LABORACIONS
  • Amazing Kids
  • Entrevistes i Articles
  • REPERTORI
  • GOSPELFEST 2018
  • GOSPELFEST 2022
  • GOSPELFEST 2025
  • Multimèdia
  • TALLERS / COREOS
  • CONTACTE
  • HISTORIA DEL COR

Lloc de cerca

Contacte

Amazing Gospel

609212522

amazingospel@gmail.com


2012 -- Amazing Gospel
Creat per Webnode
Pàgina principal Mapa web RSS Imprimeix