Amazing Gospel

INICI > CONCERTS AMAZING > 2026 > COLLBATO

Repertori del concert de Collbato en el 3r. Festival Jardins de Collbató

22 DE MAIG DEL 2026

TEMES                                        Enllaços per veure els videos

TEMES ENLLAÇOS VIDEOS
ALL AROUND 5:28 / 5:28
GOODNESS OF GOD 4:30 / 5:27
WADE IN THE WATER 1:21 / 6:26
BECAUSE OF WHO ARE 0:16 / 4:55+9
TRADING MY SORROWS 0:23 / 4:46
ALLELUIA 2029206607999193
JIREH 1671715014159173
JESUS WILL 1330799212299073
GRACE 1304148968454180
I`M BLESSED 990766726699249
GIANTS 922154887524302
PRAISE THE LORD 846926378486129
AFRICANES (MIX) 1364834732367245

 

 

  • INICI
  • PRESENTACIO
  • EL COR
  • CONCERTS AMAZING
    • 2026
      • ESPARREGUERA
      • MARTORELL
      • STA.COLOMA FARNERS
      • CAPELLADES
      • COLLBATO
    • 2025
    • 2024
    • 2023
    • 2022
    • 2021
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
  • CONCERTS SOLIDARIS
  • CONCERT ANIV 10+1
  • VIDEO PROMOCIONAL
  • COL·LABORACIONS
  • Amazing Kids
  • Entrevistes i Articles
  • REPERTORI
  • GOSPELFEST 2018
  • GOSPELFEST 2022
  • GOSPELFEST 2025
  • Multimèdia
  • TALLERS / COREOS
  • CONTACTE
  • HISTORIA DEL COR

Lloc de cerca

Contacte

Amazing Gospel

609212522

amazingospel@gmail.com


2012 -- Amazing Gospel
Creat per Webnode
Pàgina principal Mapa web RSS Imprimeix