Amazing Gospel

INICI > CONCERTS AMAZING > 2026 > STA.COLOMA FARNERS

Repertori del concert de STA.COLOMA FARNERS a la Parroquia del mateix nom.

07/08/2026 

TEMES ENLLAÇOS VIDEOS
GOODNESS OF GOD 1367567191562806
I SHALL WEAR A CROWN 27929775070040373
BECAUSE OF WHO ARE 27929775070040373
I´M BLESSED 2178274662741346
HALLELUJAH ( L.COHEN) 2071741770084031
REVELATIONS 19:1 1913404222665833
TRADING MY SORROWS 1722955638949356
JESUS WILL 1610984397323508
GRACE 1507503017758406
ALL AROUND 1076983744898368
WADE IN THE WATER 1047157688198581
PRAISE THE LORD 1013306701524792
OH HAPPY DAY 1639327134862964

 

  • INICI
  • PRESENTACIO
  • EL COR
  • CONCERTS AMAZING
    • 2026
      • ESPARREGUERA
      • MARTORELL
      • STA.COLOMA FARNERS
      • CAPELLADES
      • COLLBATO
    • 2025
    • 2024
    • 2023
    • 2022
    • 2021
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
  • CONCERTS SOLIDARIS
  • CONCERT ANIV 10+1
  • VIDEO PROMOCIONAL
  • COL·LABORACIONS
  • Amazing Kids
  • Entrevistes i Articles
  • REPERTORI
  • GOSPELFEST 2018
  • GOSPELFEST 2022
  • GOSPELFEST 2025
  • Multimèdia
  • TALLERS / COREOS
  • CONTACTE
  • HISTORIA DEL COR

Lloc de cerca

Contacte

Amazing Gospel

609212522

amazingospel@gmail.com


2012 -- Amazing Gospel
Creat per Webnode
Pàgina principal Mapa web RSS Imprimeix